قوانین و مقررات

 قوانین و مقررات استفاده از سایت

استفاده شما از وب سایت جهان نوا www.jahannava.ir به معنی توافق کامل شما با شرایط مندرج در بخش قوانین و مقررات استفاده از سایت می باشد.

1- خدمات و محتویات سایت، صرفا براى استفاده شخصى و غیرتجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت و هر فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در سایت براى فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید.

2- اطلاعات موجود در وب سایت جهان نوا از منابع معتبر جمع آوری و در سایت قرار داده شده است. سایت جهان نوابه طور مداوم اطلاعات و محتویات خود را به روز خواهد کرد.

3- کاربران باید هنگام ثبت نام و خرید، اطلاعات صحیح خود را به طور کامل ثبت نمایند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، ثبت سفارش قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

4- سایت جهان نوا برای پیشرفت و تامین هزینه های جاری سایت، از نمایش آگهی های تبلیغاتی مرتبط استفاده می کند که چگونگی و حدود آن توسط سایت جهان نوا www.jahannava.ir تعیین خواهد شد.

5- شما از سایت جهان نوا به گونه ای استفاده خواهید کرد که باعث آسیب، از کار انداختن یا معیوب ساختن وب سایت نشود و همچنین شما مجاز به دسترسی یا تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی هایی که به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته یا از طریق صفحات سایت ارائه نشده اند نیستید.

6- سایت جهان نوا ممکن است دارای لینک هایی به سایت های دیگر باشد، این سایت ها تحت کنترل ما نیستند و سایت جهان نواwww.jahannava.irهیچ مسئولیتی در قبال نحوه عملکرد دیگر سایت ها ندارد و فقط این لینک ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک ها به معنی تایید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت هایى که در آگهی ها یا صفحات سایت جهان نوا لینک می شوند توسط افرادی خارج از سایت اداره می شوند، لذا شما توافق می کنید مسئولیت هر فعالیتی متعلق به سایت های لینک شده در سایت jahannava.ir را خودتان برعهده خواهید داشت.

7- این توافق نامه تحت قوانین کشور ایران مقرر می گردد و به معنی توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از وب سایت جهان نوا jahannava.ir خواهد بود و جایگزین کلیه توافقات قبلی یا جاری محسوب می شود.

8- سایت جهان نوا الزامی به دیدبانی و کنترل سرویس های جمعی ندارد. با این وجود وب سایت jahannava.ir این حق را برای خود محفوظ می دارد که محتویات ارسال شده در سرویس های جمعی را مرور و هرگونه ورودی نامناسب را حذف نماید.

9- سایت جهان نوا jahannava.ir ممکن است سرویس های خود را به هر دلیلى در زمانهای مختلف و بدون اطلاع قبلی، تغییر دهد و حق تغییر شرایط این سرویس ها نیز برای ما محفوظ خواهد بود. بنابراین شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر می باشد.

10- کلیه محصولات فرهنگی در سایت فروشگاه با هلوگرام وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی به فروش می رسد و بر این مبنا (بر اساس ماده 23) قانون حمایت حقوق مولفان، کلیه آثار ارائه شده در سایت با مجوز از صاحب امتیاز اثر می باشد.

11- کلیه محتویات این سایت شامل قوانین حفظ حقوق تکثیر (کپی رایت) بوده و متعلق به موسسه فرهنگی هنری جهان نوای ترنم می باشد.